niedziela, 6 lipca 2014

Z innej beczki... Nietykalni

Witajcie 
Pamiętacie post gdzie miałam problem z kurtką ? Jeśli tak mój problem zniknął a mianowicie obok mojego domu jest sklep gdzie znalazłam przyzwoitą kurtkę za fajną cenę. Ta kurtka ogólnie kojarzy mi się z wazonem :D (pewnie teraz sobie myślicie o co jej chodzi... pewnie oszalała... Nie nic z tych rzeczy, przy najmniej jeszcze nie teraz :)) Dlatego tak o niej powiedziałam bo na górze i dole jest koloru mocno różowego natomiast środek jest delikatnie żółty i ponadto na tym żółtym znajduję się mnóstwo kwiatów :D 
Naprawdę jest fajna :)
Koniec o kurtce 
Teraz takie małe pytanko do was oglądaliście film Nietykalni ???
No kto oglądał rączka do góry =D
 Ja miałam go okazję kilka razy obejrzeć :) Oglądałam go i w wersji z napisami i z lektorem, polecam z napisami.
Ten film jest produkcji francuskiej, gatunek jaki ten film reprezentuje to komedia, dramat oraz biografia. 
Na stronie filmweb możemy przeczytać taki opis filmu : Sparaliżowany milioner zatrudnia do opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. 
To w tak naprawdę bardzo wielkim skrócie, film naprawdę jest fantastyczny, jest nakręcony w sposób naturalny. Ja się bardzo wczułam, bardzo mi się spodobała rola Omara SY. Było mnóstwo momentów bardzo śmiesznych, które czy 1 raz oglądane czy 4 tak samo mnie śmieszyły. Również film posiadł kilka momentów które dla zwykłego człowieka dają do myślenia. Moim zdaniem fajnie że aktorzy, którzy zagrali w tym filmie byli zupełnie mi nieznani (przejadło mi się oglądanie w kółko Brada Pitta itp.) A co do wersji to myślę że najlepiej by było obejrzeć film z oryginalnym językiem. Niestety tak jak ja nie każdy zna francuski i kolejną dobrą opcją jest wersja z czytana (z napisami) Czemu tak... Bo film z wersją 1 ( wersja z napisami)  wyglądał tak że tam gdzie aktorzy coś po francusku mówili w tym samym czasie wyskakiwały napisy natomiast wersja 2 (wersja lektor) w tych samych momentach gdzie aktorzy coś mówili lektor milczał.   Oczywiście film jeszcze raz polecam :) 
A tak nawiasem oglądaliście ten film ?  
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.