czwartek, 22 stycznia 2015

Zimowe wieczory.

Nie wiem jak wy ale dla mnie zima to czas siedzenia w domu , czytania książek,  gotowania... ale na pewno nie czas wychodzenia z domu.  Nie lubię  zimy , chociaż zima w tym roku zachowuje się jak kapryśna jesień.... więc to taki mały wyjątek =)  Dlatego dzisiaj postanowiłam że post będzie o o wybranych książkach które udało mi się do tej pory przeczytać... :)

Trylogia 50 twarzy Greya autorką jest E L James.... Cóż słyszałam różne opinie o tej książce... jedni mówią o tej książce że to jest nic specjalnego zwykłe porno dla mamusiek,  inni natomiast twierdzą że ta trylogia jest świetna, kapitalna itp. (Częściej w moim granie znajomych spotykam się z oceną bardzo pozytywną )
Ja natomiast uważam że ta opowieść zawarta w tych książkach  jest fajna wciągająca... Tylko jak dla mnie zakończenie jest takie mało realne, prawdopodobne... Myślę że dzięki tej książce sporo osób otworzyło się na eksperymenty w sypialni... (Takie jest moje zdanie).

Następna książka to...

 Souad Spalona Żywcem napisana przez  Souad (bohaterka i pisarka) książka naprawdę jest wspaniała opowiada o miłości, cierpieniu, strachu i niestety jest na prawdziwych faktach. Czytając tą historię, człowiek cieszy się że nie jest na miejscu tej kobiety. Historia opisana w tej książce wzrusza do łez. Polecam, warto ją przeczytać.

Kolejna książka, które wprawiła mnie w osłupienie to książka napisana przez Matta Birkbecka - Mroczne sekrety. Książka tak jak wiele książek, których czytam jest oparta na faktach. Ta książka tak mnie wciągnęła że wciągu całego dnia ją przeczytałam. Nie będę wam dużo o niej pisać ponieważ wolała bym żeby treść zawarta w książce tak samo was zaskoczyła jak i mnie. No co jak co ale musicie mi uwierzyć na słowo... Jest dobra
A Wy jak spędzacie zimowe wieczory ? Książka... Spacer... Czy może jakiś ciekawy sport ? Chętnie się dowiem co robicie w zimę... :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.