poniedziałek, 23 lutego 2015

Jak tanio wywołać zdjęcia

Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam zdjęcia, które są wydrukowane na papierze fotograficznym. Kiedyś w latach szczenięcych było mi to obojętne czy posiadam papierowe zdjęcie czy cyfrowe ale teraz gdy już troszkę dorosłam to uwielbiam  móc je dotykać, przekładać i takie inne. Nie wiem jak u was ale u mnie w mieście wydrukowanie jednej standardowej fotografii kosztuje aż 0,59 gr. Jak dla mnie to jest za dużo (wakacje, święta, spotkanie ze znajomymi, wspólne chwile wtedy robi się mnóstwo zdjęć). Spróbujmy to obliczyć... Spotkanie typu wspólne ognisko niech będzie 60 dobrych nie rozmazanych zdjęć cykniętych razy weźmy teraz policzmy razy 0,59 gr. to wychodzi 35,40 gr. (Tyle trzeba zapłacić aby umieścić wspomnienia z jednego spotkania na papierze)

Dobra dobra to tylko takie spekulacje teraz czas na żywe fakty. Poszłam któregoś pięknego dnia wydrukować ok. 190 zdjęć (no nazbierało się...) ale że szłam tam pierwszy raz myślę sobie... pewnie wydasz na tą przyjemność 40 zł i będzie okej. Wchodzę do fotografa dzień dobry i te sprawy, mówię że chciała bym wydrukować zdjęcia sympatyczna Pani mówi proszę bardzo...
Ile by Pani ich chciała wydrukować ...
Ja na to 190 zdjęć, ile by to kosztowało... ?
Yyyy 112,10 zł, na pewno chce Pani je wydrukować...
Wie Pani co w takim razie na razie podziękuje... Do widzenia
Wyszłam taka zdegustowana, ale stwierdziłam że może wszechmocny internet ma coś do zaoferowania.
Wpisałam... internetowe wywoływanie zdjęć najtaniej ENTER
I coo... znalazłam skorzystałam ze strony photobox na której była promocja... Na tą chwilę nie pamiętam ile zapłaciłam ale to było mniej niż 40 zł z przesyłką. Zdjęcia dotarły szybko, w idealnym stanie.
Takich stron jest mnóstwo... Ceny za pakiet 100 zdjęć mają naprawdę niskie. Wystarczy tylko chwilkę poszukać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.