poniedziałek, 27 czerwca 2016

OFF Junior - Preparat odstraszający komary ?

Witajcie, jak Wam dzisiaj dzień minął ?
U nas pogoda do południa słoneczna a po południu słonko się schowało i pojawił się nieprzyjemny wiatr. Oprócz tego mieliśmy drobnego stracha bo Johny wymiotował.

Zanim zdradzę o czym będzie post, opowiem Wam coś co powinno Was naprowadzić na dzisiejszy temat posta.
 Lato, słonko świeci, dzieci się cieszą że mają wakacje. Dzionek przyjemnie na zabawie mija, jeszcze nikt się nie spodziewa, że tuż za rogiem czai się stado małych potworków. Czają się na naszą krew i w prezencie zostawiają bolące burchelki. 
Czy jest ktoś (coś) co nas ochroni ?


Czy już wiecie o czym jest dzisiejszy post ? 
Nie... To czytaj dalej (jeśli tak to czyta dalej:)) 

OFF! Family Care Junior Gel - jest środkiem odstraszającym komary. Na etykiecie możemy wyczytać, że preparat jest odpowiedni dla dorosłych jak i dla dzieci od dwóch lat. Jest bez konserwantów, barwników i nie zawiera substancji zapachowych. 
Stosowanie jest proste, posmarować odsłoniętą skórę i równomiernie rozsmarować. Unikać kontaktu z oczami i ustami. 
Starczy teorii teraz przejdźmy do testu.
Wczoraj był idealny dzień żeby przeprowadzić test. Wieczór, ponuro, okolice jeziora, kilka osób potrzebujących pomocy w obronie przed komarami.

 Każdy z nas posmarował się OFFem Junior i okazało się, że po chwili komary w najlepsze bzyczą i szczęśliwe siadają na każdej z osób posmarowanych.  Po tej próbie niektórzy się poddali, ja postanowiłam jeszcze spróbować. Posmarowałam się kolejną warstwą i jeszcze jedną a te potwory nawet nie myślą przestać atakować. Oprócz tego, że OFF nie zadziałał to jeszcze zostawił nieprzyjemną lepką warstwę na skórze. Ten produkt dla mnie pachnie zielonym jabłuszkiem, jest koloru białego, jego konsystencja przypomina żel.

Kupiłam go w Rossmannie, niestety nie pamiętam za ile. 
W internecie widziałam sporo dobrych opinii na temat tego produktu i teraz się zastanawiam czy może być tak, że taki produkt może działać różnie na różne osoby.
Ten produkt jest skierowany dla maluchów więc możecie sprawdzić czy działa na Wasze dzieci, żeby nie narobić sobie biedy. 
W tym produkcie nie znalazłam mojego wybawcy komarowego. 
A może Ty znasz jakiś dobry sposób na komary ?  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.