sobota, 20 sierpnia 2016

Danone edycja limitowana - Danio Jagodowe

Witajcie Kochani, wczoraj nie dałam rady się pojawić, to wszystko było spowodowane książką. Tak mnie wciągnęła, że zapomniałam o świecie.
Ale dzisiaj jestem i mam dla was post ale zanim do niego dojdziemy pytanie do Was... 
Komu serki homogenizowane Danone kojarzą się z dzieciństwem ?
Pamiętam jak prababcia zawszę nam kazała jeść serek z bułką (kajzerką), nie cierpiałam takiego połączenia (do tej pory nie lubię). Ale czasami udawało się zjeść "nielegalny" serek bez bułki, który tak smakował najlepiej ( głównie gra toczyła się o serek truskawkowy, wtedy to był mój ulubiony smak)  
Takie wspomnienie pozostało z dzieciństwa, właśnie dlatego dzisiaj powrócimy do tego klimatu.
Produkty Danone myślę, że są dostępne w każdym sklepie stacjonarnym. Na pewno nie w każdym sklepie dostaniemy "nowości" takie jak: Danio shake, Danio na wynos, Danio białe (bardzo mi smakuje) Dan mleko. Ale na pewno dostaniemy standardowe Danio.
Ostatnio natrafiłam na Danio z edycji limitowanej o smaku jagodowym. 
Szata graficzna bez żadnych większych zmian, jedynie co mi się wydaję że kiedyś nie było Małego Głoda.   
Smaków tak naprawdę jest mnóstwo, ale ostatnio natrafiłam na edycje limitowaną o smaku jagodowym. Serek kosztował ok. 2 zł za 140 g, cenna nie jest jakaś wygórowana w porównaniu do innych podobnych serków.  
Smak oceniam na stosunkowo dobry, są wyczuwalne jagody. Oczywiście w serku homogenizowanym widać drobinki jagód. Zanim przeczytałam etykietę myślałam że serek jest o smaku borówki (łatwo można się pomylić, i to kulka i to i to fioletowe i to):D
Ze względu na miłe wspomnienia nie zagłębiem się w skład Danio.
Ale dla ciekawych składu, zapraszam Was do kolejnego zdjęcia.
Można powiedzieć że skład musiałam przepisać bo nie wiem jak to się stało że go nie sfotografowałam na serku (może przez te wspomnienia z dzieciństwa człowiek się rozkojarzył :)).
Ostatnią kwestię jaką chcę poruszyć jest to, że zawsze gdy zjem serek homogenizowany czuję się najedzona (sytość czuję maksymalnie przez dwie godziny no ale nikt serka nie traktuje jak obiadu:))
Ciekawa jestem jakie były wasze ulubione smaki Danio ?
Lubicie postać Małego Głoda ?
Piszcie, jestem bardzo ciekawa waszych odpowiedzi :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.