piątek, 26 sierpnia 2016

Rarytas - Krakersy mini pizza

Witajcie Kochani, u nas dzisiaj piękny słoneczny dzień, w takie dni mam tyle energii, że mogę góry przenosić :) Komuś coś przenieść :D
U mnie energia , a co u Was ciekawego się dzieje ?
Dzisiaj mam dla Was post dotyczący krakersów.
Krakersy mini pizza firmy Rarytas zostały kupione w przydomowym sklepie i kosztowały ok. 3 zł (albo dwóch złotych, nie mogę sobie przypomnieć) za 100 g.
Krakersy są umieszczone w  plastikowej miseczce i owinięte przezroczystą folią (dzięki temu zabiegowi możemy przed zakupem zobaczyć co się kryje w środku). 
Na wierzchu opakowania jest naklejona etykieta, która oprócz składu, loga ma jeszcze umieszczone obrazki pizzy. Obrazek ten jest odwzorowaniem pizz, które znajdują się w opakowaniu. 
W smaku krakersy mini pizza niestety nie smakuje jak prawdziwa ciepła pizza, ale nie ma się co dziwić żaden produkt pizzo podobny nie jest wstanie zastąpić ciepłej pizzy :)
Taki żarcik mnie naszedł...
Chrupkość krakersów jest taka sama jak innych krakersów. Wielkość pizzy jest idealna na jeden gryz :D Krakersy składają się z tak jak by ciasta czyli krakersa, sosu pomidorowego, drobinek sera i przypraw. W mini pizzach nie odczułam smaku sera, być może jest to spowodowane małą ilością  na krakersie. Natomiast sos pomidorowy był wyczuwalny ale jak dla mnie za mało słony (doprawiony). 
 Produkt ten nie trafił w moje kubki smakowe ale myślę, że na pewno znajdą się takie osoby, którym będą smakowały mini pizze. 
Pomimo takich odczuć jestem ciekawa jak smakują inne produkty firmy Rarytas, które oprócz krakersów mają jeszcze w swoim asortymencie herbatniki i markizy :)
Na dzisiaj to tyle, życzę Wam wszystkim udanego dnia :)

P.S. Chciałam Wam przypomnieć, że konkurs cały czas trwa żeby wziąć udział w konkursie kliknij w link  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.