czwartek, 8 września 2016

ShinyBox Majowo Mi - Odkurzamy starocie

Cześć dziewczyny, czy macie jakieś konkretne plany na dzisiejszy dzień ?
My dzisiaj zamierzamy spokojnie spędzić dzień (praca, obiad, drzemka, spacer, wspólne oglądanie serialu (Izombie) i spanie). 
Ale już jutro wybieramy się na Dni Ziemi Sztumskiej gdzie śpiewać będzie Agnieszka Chylińska (już się nie mogę doczekać)
Dzisiaj zapraszam Was na omówienie zawartości boxa "Majowo Mi"
Zdaję sobie sprawę, że ten boks był aktualny jeszcze przed wakacjami. Ale szkoda by było nie wspomnieć o tych wszystkich produktach. Co więcej sprawdzimy czy ten box się opłacał. Box został kupiony na stronie ShinyBox i był w zestawie z "Spring XO XO". Oba boxy kosztowały 69 zł, pudełko było prawie całe różowe do tego miało czarne napisy i w prawym dolnym rogu był tak jak by róg odgięty i tam były pokazane chmury (myślę, że te chmury miały symbolizować okres gdzie się robi ciepło, tak mi się to przynajmniej skojarzyło :))
Po otwarciu pudełka standardowo był dołączony spis produktów, na liście znalazło się sześć produktów. Porównajmy ceny tych kosmetyków na takich stronach jak Allegro, Ceneo, Sklep firmowy (SF) oraz ceny z listy sugerowane przez producenta. 
 
EFEKTIMA - Masło do ciała z serii Miracle (cena z listy 16 zł 250ml, Allegro brak, Ceneo brak, SF 15,99 zł)
JOANNA - Peeling myjący do ciała z truskawką Naturia Body ( cena z listy 3,98 zł 100g, Allegro 4,09 zł, Ceneo 4,51 zł, SF 3,89zł ) 
OILLAN ACTIVE - Bioaktywna emulsja do mycia i kąpieli ( cena z listy 25 zł 200 ml, Allegro 18,50 zł, Ceneo 15,69 zł, SF brak)
SCHWARZKOPF - Gliss Kur Oil Nutritive Maska przeciw rozdwajaniu ( cena z listy 24 zł 200 ml, Allegro 17 zł, Ceneo brak, SF brak)
DELIA - Plastry z woskiem do depilacji ciała ( cena z listy 6zł opakowanie, Allegro 7,99, Ceneo 14 zł, SF 10,90 zł )
APN seria HYDROVITAL -  Regenerujący krem na noc ( cena z listy 35 zł 50 ml, Allegro 31,50 zł, Ceneo brak, SF 35 zł)  
Ceny zostały sprawdzone czas na sprawdzenie terminu przydatności naszych produktów. 
EFEKTIMA ważna do 04.2018 r.
JOANNA ważna do 09.2018 r.
OILLIAN ACTIVE ważne do 03.2019 r.
SCHWARZKOPF nie mogłam znaleźć
DELIA ważna do 03.2019 r.
APN HYDROVITAL ważny do 12.2017 r.
Okazało się, że ten box ma przyzwoity termin przydatności i wszystkie produkty są ważne ponad rok (jedyną niewiadomą jest Schwarzkopf, no ale przez to że nie było daty nie brałam go pod uwagę :)) 
Do opisania mam jeszcze chyba dwa starsze boksy, ale przez to że zamierzam na pewno w tym miesiącu zamówić box z BeGlossy to na razie nie będę nic wspominać o starszych boksach. 
Trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia następnym razem :)
P.S. Jakiejś drobnej fotorelacji ze Sztumu możecie się spodziewać :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.