wtorek, 25 października 2016

Kto się pojawił na "Randce w Ciemno"

Poprawnie powinnam powiedzieć co się u mnie pojawiło z okazji zorganizowanej przez Shinybox akcji pt. "Randka w Ciemno". Jest to moja druga "Randka w Ciemno" w pierwszej otrzymałam taki box oraz drugi, którego jeszcze nie opisałam.
Tym razem zamówiłam tylko jeden box, kosztował on 29,99 zł + przesyłka, która wynosiła 10 zł (ale ja dlatego, że zamawiałam w trzy osoby to przesyłka wyszła ok. 3,33 zł).
W tej odsłonie w puli boxowej było dziewięć  pudełek tj. Naturalnie Piękna III, Dla Ciebie IV, Naturalnie Piękna II,  ShinyBox Wrzesień, U.R.O.K V, Jesienny Zestaw VI, ShinyBox Październik, Jesienny Zestaw I, Jesienny Zestaw IV. Najbardziej podobały mi się boxy Naturalnie Piękna III i Shinybox październikowy najmniej Jesienny Zestaw I i U.R.O.K V. Jak już możecie zobaczyć trafił mi się box U.R.O.K V, kolorystyka pudełka jest taka sama jak we wcześniejszych seriach U.R.O.K 
W pudełeczku znalazło się pięć kosmetyków tj. :
* Relaksujący balsam do ciała 
* Płyn micelarny do demakijażu i oczyszczania twarzy
* Regenerująca maseczka do twarzy, szyi i dekoltu
* Jednofazowy lakier hybrydowy do paznokci 
* Utwardzający lakier do paznokci  
Oczywiście nie zabrakło rozpiski, jestem bardzo ciekawa jak wyglądają ceny kosmetyków z listy w porównaniu do cen z Allegro, Ceneo oraz Sklepu firmowego (SF)
ELFA PHARM - O'Herbal relaksujący balsam do ciała (cena z listy 22,49 zł za 500 ml, Allegro 21,70 zł, Ceneo brak, SF 22,49 zł)
BIODERMA - Sensibio H2O płyn micelarny do demakijażu i oczyszczania twarzy (cena z listy 40 zł za 250 ml (do mnie mini wersja przyszła ale sprawdzimy tą większą wersję), Allegro 44,90 zł, Ceneo 37,45 zł, SF brak ceny)
DELIA - Regenerująca maseczka do twarzy, szyi i dekoltu (cena z listy 10 zł za 30 ml, Allegro 9,89 zł, Ceneo  7,69 zł, SF  10 zł)
MALLON PRO PROFESSIONAL -  Monophase UV/LED Vernis jednofazowy lakier hybrydowy do paznokci ( cena z listy 39,90 zł za 10 ml, Allegro brak, Ceneo brak, SF 44 zł ) 
MALLON PRO PROFESSIONAL - Utwardzający lakier do paznokci (cena z listy 16,90 zł za 15 ml, Allegro brak, Ceneo brak, SF 18 zł)
  
Bardzo zdziwiła mnie większa cena lakierów do paznokci na stronie sklepu w porównaniu do listy (chociaż wcale nie jest to duża różnica). Sądzę, że w jednym boxie maksymalnie powinien być jeden lakier do paznokci. Ponadto jeden lakier jest hybrydowy i potrzeba do jego wykonania lampy, ja taką posiadam ale ile jest osób, które takiej nie mają.
 Kolejny bardzo ważny aspekt pudełka to termin przydatności danego kosmetyku, sprawdźmy jak ta sytuacja wygląda : 
ELFA PHARM ważny do 03.11.2018 r.
BIODERMA ważna do 08.2018 r.
DELIA ważna do 02.2019 r.
MALLON PRO PROFESSIONAL (hybryda) ważne do 09,2017 r.
MALLON PRO PROFESSIONAL ważne do 07.2018 r. 
Tym razem termin przydatności mnie zadowala, lakiery do paznokci nie wiem kiedy zacznę używać, ponieważ moje paznokcie są w strasznej kondycji. 
Co do reszty produktów jestem bardzo ciekawa ich działania. Muszę pochwalić w tym momencie za takie akcje tematyczne, które są stosunkowo często i mają bardzo fajną cenę. 
Co do zawartości to raz jest lepiej raz jest gorzej u mnie to już chyba trochę podchodzi pod hazard :) 
Czy ktoś z Was brał udział w teraźniejszej akcji randkowej ? 
Trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.