czwartek, 24 listopada 2016

Dzisiejszy dzień

Witajcie Kochani, jak Wam minął dzień ?
Dzisiaj połowę dnia spędziłam robiąc świąteczne ozdoby. 

Przyznam się, że na razie to wszystko idzie mi trochę opornie bo po pierwsze nie pamiętam co gdzie mam położone (miałam bardzo długo przerwę od rękodzieła) a po drugie po raz pierwszy próbuję ozdabiać bombki metodą Decoupage. Pierwszą bombkę, którą zrobiłam nazwałam "bombka wstydu" jak dla mnie jest wstrętna :) 
Ale jak to się mów trening czyni mistrza :) Taka dobra rada dla Was na przyszłość, jeśli zamierzacie robić coś gdzie można się pobrudzić warto się przebrać w jakieś robocze ubrania.
 Niestety ja o tym zapomniałam i byłam świadkiem jak świeżo pomalowana na biało bombka turla mi się po spodniach. Zdaje mi się, że spodnie raczej się nie dopiorą i zostaną spodniami roboczymi. 
Za chwilę idę robić kolację, wymyśliłam sobie, że spróbuję zrobić tosty zupełnie inaczej niż zawsze. Jeśli uda mi się stworzyć coś dobrego to oczywiście opowiem Wam jak takiego tosta przyrządzić :)
Nie wiem czy wiecie ale od jutra w Tesco zaczyna się Black Friday.
 Będą naprawdę świetne promocje w sumie co ja Wam będę opowiadać sami zobaczcie Black Friday Tesco. Niestety my chyba nie będziemy mieli okazji skorzystać z promocji Tesco. 
Ponadto jutro w Biedronce jest akacja " Szalony Piątek bez Vat" wszystkie artykuły przemysłowe są obniżone o 23 % (oprócz tekstyliów). Więcej możecie poczytać o tej akcji na stronie Biedronki
Na dzisiaj Kochani to tyle do usłyszenia następnym razem :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.