sobota, 27 maja 2017

Krótka historia co tam u nas

Witajcie Kochani
Dawno już nie było tutaj takiego posta o tym co się u mnie (u nas) dzieje :)
Dlatego czas to wszystko nadrobić i coś Wam poopowiadać :)
W tamtym roku zaczęliśmy jeździć na festyny gdzie grają ciekawa gwiazdy i tak mieliśmy okazję słuchać takich artystów jak : Krzysztof Krawczyk, Kombii, Jary Oddział Zamknięty, Agnieszka Chylińska. Każde z tych wydarzeń było darmowe, tak nam się spodobała taka forma spędzania czasu, że w tym roku zmierzamy jeździć jeszcze więcej :) Na chwilę obecną już kilka koncertów jest upatrzonych teraz wszystko zależy od czasu jakim będziemy dysponować :)

Zaczął się również sezon działkowy, mamy tutaj bardzo dużo pracy.
Sadzenie przeróżnych rośli, pielenie, obcinanie, przycinanie no i tak na koniec większe zmiany w postaci stawiana płotu i wylewania wylewki na a'la tarasie :)  Oprócz tego na następny rok szykujemy się do zburzenia i postawienia nowego domku letniskowego, bo ten co teraz jest prosi o pomstę.
Gdy nie zajmujemy się wyjazdami i działką to chodzimy i załatwiamy cały czas jakieś sprawy
(bank, urząd, lekarz wszędzie kolejki i wszędzie jest potrzebny nasz czas). Na szczęście mamy takie szczęście, że na swojej drodze spotykamy miłych i pomocnych urzędników :)

Co u fretek ???
W sumie maja się dobrze chociaż jeszcze nie są ze sobą blisko ponieważ my z kontaktach zbyt szybko je rozdzielamy (ogólnie relacje fretkowe są dosyć dziwne bo miłość, nienawiść, zabawa bardzo podobnie u nich wyglądają). Zastanawiamy się nad pojechaniem do kogoś kto zna się bardzo dobrze na ich relacjach i powiedziałby nam czy one kiedyś będą ze sobą żyli w zgodzie :)
Ostatnio Johnego i Andżelikę złapało przeziębienie ale spokojnie sprawa opanowana leki przyjęte a łobuzy wracają do zdrowia. 
Tak na koniec chciałam Was poinformować, że niedługo blog będzie obchodził trzecie urodziny. Właśnie z tej okazji na dniach ruszy konkurs właśnie z tej okazji :)
Liczę, że przypadnie on Wam do gustu :)

6 komentarzy:

 1. Jak mi się marzy działeczka i własne warzywa... No ale wszystkiego mieć nie można. Zdjęcia śliczne, a na konkurs rocznicowy już czekam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam kciuki, żebyś kiedyś miała własną działeczkę nawet malutką ale własną :) Dziękuję :) Konkurs już niedługo rusza :)

   Usuń
 2. Już za wczasu mówię Kochana wszystkiego Najlepszego z okazjii nadchodzących urodzin bloga :* Fretki są śiczne :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kochana za urodzinowe życzenia :* Oprócz tego, że są ładne to też niezłe z nich bandziorki :D

   Usuń
 3. Takie darmowe koncerty to świetna sprawa. Swego czasu bardzo dużo z nich korzystałam. Obecnie nie ma juz tak ciekawych wystąpień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na jakich ciekawych koncertach byłaś ? Przede mną jest jeszcze kilka zespołów, które z wielką chęcią zobaczę :) Później znajdę inne "hobby" :D

   Usuń

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.