niedziela, 27 sierpnia 2017

Podsumowanie miesiąca sierpienia - Co u nas ?

Kończąc miesiąc sierpień muszę stwierdzić, że do końca nie jestem z niego zadowolona.
Moje niezadowolenie głównie jest spowodowane małą aktywnością na blogu. Oczywiście plany były inne :) Cały miesiąc miałam rozpisany i w dni publikacji wiedziałam co mam napisać. Niestety zabrakło mi jeszcze jednego bardzo ważnego elementu. Mianowicie chodzi tutaj o czas, który w tym miesiącu momentalnie został pochłonięty przez inne czynności. 

Od początku miesiąca wiedziałam, że to będzie ten czas kiedy zostanę ciocią. Termin porodu mojej siostry zbliżał się wielkimi krokami i tak w tym tygodniu zostałam szczęśliwą ciocią :) Przez to fantastyczne wydarzenie  przez kilka dni nie miałam głowy do siedzenia na blogu. 
Zanim się to wydarzyło, to spędziliśmy kilka dni pod namiotem w Sztutowie (więcej o wyjeździe w tym poście). Dzień przed wyjazdem byliśmy w Ostródzie na Polskiej Nocy Kabaretowej. Ubaw był przez cztery bite godziny skeczy, niestety w tym wypadku mogę tylko narzekać na łazienki, których było stanowczo za mało. 
Pod koniec miesiąca załatwialiśmy nowy telefon w Orange, wybór po raz kolejny padł na Huaweia. Jak dla mnie marka Huawei jest  jedną z najlepszych marek w mojej telefonicznej karierze. 
W miesiącu wrześniu  możecie się spodziewać posta dotyczącego mojego wcześniejszego modelu Huaweia P8 Lite, który służył mi przez dwa lata. W tym poście opowiem co mi się nie podobało jako posiadaczowi tego telefonu, oczywiście o tych dobrych rzeczach też coś tam poopowiadam.
Cały czas przez te wszystkie dni sierpnia jest z nami sytuacja mieszkaniowa, która jeszcze nie jest do końca dopięta (głównie chodzi o sprawy formalne).  W między czasie powoli próbujemy się pakować, idzie nam to na razie opornie, ale myślę, że wszytko się zmieni gdy otrzymamy klucze od naszego mieszkania.
Przez ten natłok konkurs musi zostać przeniesiony na najprawdopodobniej wrzesień. 
Nie jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, ale niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć.
Z takich jeszcze mało przyjemnych rzeczy to muszę stwierdzić, że BeGlossy w tym miesiącu się u mnie spóźni. Miała być to ostatnia paczka z trzy miesięcznej subskrypcji a tutaj się okazuje, że ja jeszcze nic nie dostałam. W poniedziałek będę musiała się dowiedzieć co jest grane.  
Bardzo często mamy takie dni w sierpniu, że się z kimś spotykamy. Przyjaciele i rodzina nie pozwalają nam długo siedzieć w domu :) Również w sierpniu miałam kilka takich dni, że miałam czas, ale byłam wszystkim tak przemęczona, że chciałam po prostu się polenić :)
Mój sposób na sierpniowe lenistwo to oglądanie bajek i kilka razy zagranie w grę internetową :D
Tak na koniec  posta chciałam powiedzieć, że dzisiaj obchodzę 25 urodziny. Na tyle lat się nie czuję, ale mówią, że wiek to tylko liczby :) Wracam dalej do świętowania a posta przy dobrych wiatrach możecie się spodziewać w poniedziałek :) 

10 komentarzy:

 1. W takim razie spełnienia marzeń :)
  I gratulacje Ciociu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana wszystkiego najlepszego z Okazjii Urodzinek :*:* Masz tyle lat co mój Mąż hihih ;) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie za życzenia :* Kochana a mąż w jakim miesiącu się urodził ? :)

   Usuń
 3. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :) Spełnienia marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu dziękuję ślicznie za życzenia :)

   Usuń
 4. Wszystkiego Najlepszego! Sto Lat sto lat!
  Pamiętaj, że marzenia się spełniają :*
  Oczywiście gratulację dla Cioci :*
  https://dreamerworldfototravel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana dziękuję ślicznie :* W wolnej chwili zajrzę do Ciebie na bloga :)

   Usuń
 5. Lenistwo to nic złego, zwłaszcza jak człowiek jest zmęczony :) Wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niby tak, ale zawsze mam tak, że jak leniuchuję to mam wyrzuty sumienia :D Dziękuję za życzenia :*

   Usuń

Dzięki waszym uwagom, ocenom, oraz podpowiedziom będę wiedziała jak rozwijać bloga. Więc komentujcie.