Babeczkowe puzzle
Nutka dziecka

Babeczkowy zawrót głowy – Puzzle Impossible

Kto z was przynajmniej raz w życiu nie układał puzzli ?
Witajcie Kochani, pytanie kontrolne do Was: co dzisiaj jedliście na obiad ?
W naszym domu dzisiaj mieliśmy szybki obiad, serwowałam zapiekankę makaronową.

 

Myślę, że większość z nas chociaż raz próbowała układać puzzle. Jest w czym wybierać, wzorów jest mnóstwo, krajobrazy, zwierzęta, ludzie, 3D, przestrzenne i puzzle gdzie powtarza się wzór. Do tego oprócz wzorów mamy możliwość wybrania sobie ilości elementów. Kiedyś w jakimś sklepie internetowym widziałam puzzle, gdzie było 15000 tysięcy elementów. Nie wiem ile czasu, to bym musiała układać, żeby ułożyć… W sumie odeszłam troszkę od tematu, bo dzisiaj chciałam Wam pokazać, puzzle gdzie powtarza się wzór.

Mój babeczkowy wzór nie jest skomplikowany i tez nie ma dużo elementów. Ogólnie takie puzzle nie są łatwe do układania, ale dają dużą satysfakcję. Zanim przejdziemy do mojego wzoru, chciałabym Wam pokazać kilka przykładów znalezionych w sieci.
Te wzory naprawdę są hardcorowe, szczególnie ten biały.  Chyba układa się go na czuja, bo oprócz ramki nie ma żadnego punktu zaczepienia.
Moje „babeczki” kupiłam w sklepie NETTO, kosztowały 6 zł. Pudełeczko z motywem babeczkowym zapowiadało, co znajdę w środku.
Sto elementów – myślałam, że będzie się szybko układało, ale pomyliłam się.
Zajęło mi to 23 min, obrazek był wielkości 38 x 26 cm.
Na pewno jeszcze kiedyś spróbuję ułożyć puzzle z tego gatunku.
Trzymajcie się cieplutko, do następnego 🙂

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *