Babeczki inaczej ciastka Portugalskie o smaku biszkoptowo marchewkowym
Jedzenie

Miniaturowe babeczki biszkoptowo-marchewkowe

Kochani moi jakie macie w ten fantastyczny dzień plany ? U nas dzisiaj szykuje się wyjazd. Jedziemy na festyn do Przywidza (między innymi odbędzie się tam koncert Kombi oraz koncert Oddziału Zamkniętego).
Dwie godzinki drogi w sympatycznym towarzystwie i będziemy na miejscu 😀
Zanim jednak zacznę się szykować, to mam dla Was recenzję „Ciastek biszkoptowo marchewkowych” (dla mnie one wyglądają jak miniaturowe babeczki).

Będąc jakiś czas temu w żółtym kropkowanym dyskoncie, przechadzając się po alejkach, spotkałam je, malusie pięknie wyglądające babeczki, które w nazwie okazały się ciastkami. W sumie nie pamiętam dokładnie, ile kosztowały, ale cena nie przekraczała 4 zł. W opakowaniu mieściło się 12 ciasteczek portugalskich albo jak kto woli miniaturowych babeczek o masie netto 240 g. Moim skromnym zdaniem bazą tych ciasteczek jest ciasto biszkoptowe z dodatkiem marchewki.
Pomimo dodatku marchewki ciastka w smaku są smaczne. Nie jest aż tak mocno wyczuwalny smak tej marchewki myślę, że dzieciom taka kombinacja powinna posmakować. Ciasto jest wilgotne dzięki bazie biszkoptowej.
Opakowanie jest przezroczyste, dzięki temu jeszcze przed kupnem możemy dobrze obejrzeć produkt.
Oczywiście dla mnie wielkim minusem jest to, że ciastka po otwarciu strasznie się kleiły. Po jednej babeczce miałam lepiące dłonie (czego bardzo nie lubię). Oprócz tego strasznie mocno  kleiło się całe opakowanie, foremki, dosłownie wszystko. Bardzo nie lubię takich problematycznych produktów. Dlatego też pomimo bardzo fajnego smaku nie kupię ponownie tych ciastek.
Jestem ciekawa czy próbowałyście tych ciasteczek ?
Bardziej do tego produktu pasuje Wam nazwa ciasteczka czy babeczki ?
Dziękuję za uwagę, jestem już gotowa na wyjazd.
Życzę Wam miłego i słonecznego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *