Trzeba przyznać, że na naszym rynku produkty spożywcze są dosyć normalne.  
Raczej w  sklepach nie znajdziemy robaków w karmelu czy innych słodyczy bardziej zwariowanych i wymyślnych.  Jak już się coś pojawi innego, to cena za ten produkt jest naprawdę spora. 
Z jednej strony ma się ochotę tego spróbować ale z drugiej strony walczymy właśnie z tą kosmiczną kwotą. Dokładnie taką sytuację miałam przy produkcie, który chcę Wam dzisiaj przedstawić. 
Gdyby to ode mnie zależało, to nadal zastanawiałabym się nad kupnem takiego wariactwa.
Jednak tak się stało, że w tej sytuacji stery przejął Kotek i w ramach niespodzianki kupił mi trzy smaki (Milky Way, Bounty i M&M’s).
Oprócz trzech wymienionych smaków w sklepie możemy dostać :
– Twix’a
– Snickers’a 
– Mars’a
– Skittles’a 
Buteleczki mają po 350 ml mlecznego napoju. Butelka wykonana jest z plastiku i ma zamontowany wygodny dzióbek 🙂 Do tej pory w dwóch sklepach spotkałam ten produkt tj. POLOmarket i Intermarche w obu sklepach napój kosztuję około 7 – 8 zł. 
Skład i dodatkowe informacje na etykietce Milky Waya wyglądają o tak (tutaj bez zdjęcia ale w słowo w słowo przepisane) : 
Napój mleczny o smaku czekoladowym i słodu, zawiera substancje słodzące(UHT). Składniki: Mleko (zawartość tłuszczu 2,2%) (75%), wodaserwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku (0,7%), skrobia modyfikowana,stabilizatory: karagen, guma guar; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych ; ekstrakt słodu jęczmiennego, sól,aromat, substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza. Produkt odpowiedni dla wegetarian . Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.  
Wydaje mi się, że w składzie wkradł się drobny błąd w (..wodaserwatka w proszku.., wychodzi na to, że to powinno wyglądać tak ..woda, serwatka w proszku…). 
Zanim jeszcze przejdę do moich odczuć smakowych, chciałam słowo wspomnieć o Bounty w płynie.
Zdjęć ani osobnego posta nie będzie, ponieważ „niespodziankę” dostałam przed wyjazdem i z wielkiej radochy od razu wzięłam się z degustacje =)  W smaku napój mleczny, wzorowany na Bounty, smakował tak samo jak baton Bounty. Więc ten produkt polecam w 100 % =)
Dobrze teraz przejdźmy do naszego drugiego kandydata. 
Milky Way był koloru standardowego kakaa z mlekiem. Co do smaku…
Niestety smakował tak samo jak wyglądał czyli jak kakao z mlekiem, może troszkę był bardziej słodki. Ale za bardzo nie mogłam dostrzec podobieństwa z jego batonowym bratem.
Kto Kochani z Was pił taki mleczny napój ?
Którego chcielibyście spróbować ?
Co sądzicie o takiej cenie za taki produkt ?
Na dzisiaj to już wszystko, trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia jutro 🙂
P.S. Zapomniałam dodać, że w prawym rogu pojawiła się grafika konkursowa, która po kliknięciu w nią przeniesie Was na post konkursowy 🙂