Witajcie Kochani
Dzisiaj mam dla Was post , który będzie plątaniną wielu informacji.
Raz na jakiś czas nachodzi taki moment, gdzie tych mini wiadomości jest strasznie dużo. 
Mogłabym je podać w kilku krótkich postach,  ale zdaje mi się, że taka forma przekazu nie do końca by się sprawdziła. Dlatego czas zacząć wielki miszmasz.

Po pierwsze i najważniejsze wczoraj dobiegł końca konkurs urodzinowy. Powiem Wam szczerze, że ten czas strasznie szybko zleciał. Dzisiaj siedząc przy śniadaniu chciałam udostępnić informację, że konkurs kończy się za kilka dni. Patrzę w kalendarz a konkurs się wczoraj skończył a mi uciekło kilka dni 🙂 Co do konkursu to dziękuję Wam wszystkim serdecznie za udział i na dniach zwołam moje jury i wybierzemy zwyciężczynię 🙂

Tematów konkursów jeszcze nie kończę, bo z okazji lata zamierzam jeszcze wystartować z dwoma konkursami. W planach jest, że pierwszy z tych konkursów ruszy w środku lipca. Dokładnej daty jeszcze nie ustaliłam ale warto zerkać tutaj czasami 🙂 Co do drugiego wakacyjnego konkursu zastanawiam się kiedy z nim wystartować czy na koniec wakacji czy może na początek sierpnia. 
Co Wy na te konkursowe informacje ? Z jakiej kategorii powinna być nagroda (książka, kosmetyk, coś słodkie, coś z rękodzieła, zabawka, jakiś zdrowy zestaw, czy jakiś miszmasz)?  
Czerwiec powoli się kończy a my mamy na chwilę obecną aż dwa wyjazdy. Jutro jedziemy do Warszawy odwiedzić rodzinę i załatwić kilka spraw. Pojutrze wracamy i już w czwartek wybieramy się do Łodzi i tam zostajemy najprawdopodobniej do pierwszego. Przez te wyjazdy sfera blogowa może troszkę kuleć, oczywiście będę robiła wszystko co w mojej mocy, żeby tak nie było. 
Dlatego Kochani bądźcie przygotowani na lawinę starych wpisów 🙂 
Ostatnia informacja jest taka, że w Biedronce pojawiły się bardzo modne w tym roku materace zwierzęta tj. kaczka, flaming i łabędź.  Ja nie mogłam się powstrzymać i kupiłam wielką żółtą kaczuchę 🙂 Każdy z wymienionych zwierzaków kosztuje 80 zł. Jest to cena moim zdaniem naprawdę dobra, ponieważ na stronach internetowych kosztują one ok. 150 zł wzwyż.
 Rozmiar materaca to 2,21 x 2,21 x 1,09 m, patrząc na wymiary nie mogę sobie wyobrazić jaka ona będzie duża. Zapomniałam dodać, że te materace są firmy Intex więc wydaje mi się, że jakość będzie dobra. Jak wreszcie ją napompuje i wypróbuje to na pewno dam Wam znać. Zdjęcie wzięte ze strony Biedronki.
Tak na koniec bardzo mocno wakacyjne pytanie do Was: co sądzicie o takim kostiumie kąpielowym? 😀
Jak dla mnie ten kostium jest bardzo mocno hardcorowy i szczerze, może raz dla śmiechu bym go przyodziała ale nic więcej 🙂 Zdjęcie zostało wzięte z tej strony belovedshirts.