Box

BeGLOSSY Moc Niespodzianek – Oceniam zawartość

Dosyć niedawno na blogu pisałam o pewnym urodzinowym boxie (POST). Wtedy też wspominałam, że czekam na jeszcze jedno pudełeczko. Dzisiejszy box przyszedł w dniu, kiedy opublikowałam boxowy post. Nie chciałam pisać dzień po dniu o tym samym. Dlatego dałam Wam chwilę odpocząć od tego tematu 🙂 Zanim przejdę do oceny zawartości, chciałam tylko powiedzieć, że box z BeGLOSSY kupiłam z okazji obniżki na subskrypcję. Zniżka wynosiła 25 zł i za trzy pudełka zapłaciłam 116 zł.

Czy ktoś z Was skorzystał z tej zniżki ?

Kosmetyki standardowo były umieszczone w różowym pudełku z czarnym logo BeGLOSSY.
Czerwcowy box został nazwany „Moc Niespodzianek”, oczywiście tak jak zawsze zastanawiała mnie wartość umieszczonych produktów oraz ich przydatność. Przyznam się, że cała zawartość pudełka mi się podobała, a cztery z pięciu produktów naprawdę mi się przydadzą.

Patrząc na spis kosmetyków, wychodzi na to, że lakier do paznokci i maseczka kosztują mniej więcej tyle, ile zapłaciłam za cały box. No muszę przyznać, że sytuacja wygląda naprawdę dobrze, ale z wielką przyjemnością zaspokoję moją ciekawość i sprawdzę wszystkie te produkty na Allegro (A), Ceneo (C) i Sklepie firmowym (SF).
SKINLITE – 2-etapowy zabieg ujędrniający na podbródek (cena z listy 9,99 zł sztukę, A brak, C brak, SF brak)
DEBORAH MILANO – lakier do paznokci (cena z listy 29,99 zł 8,5 ml, A brak, C brak, SF brak).
BIOLAVEN – szampon do włosów (cena z listy 18,08 zł 300 ml, A 15,60 zł, C 12,99 zł, SF 18,08 zł).
VIS PLANTIS – mydło (cena z listy 3,99 zł 70g, A 3,76 zł, C 2,88 zł, SF 3,99 zł).
AUSSIE – odżywka do włosów (cena z listy 21,99 zł 250 ml, A brak, C brak , SF brak).
PLAYBOY – woda toaletowa (cena z listy 54,99 zł 60 ml, A 28,90 zł, C 23,65 zł , SF brak).

Po całym sprawdzeniu najbardziej zadziwiła mnie zawyżona cena wody toaletowej, oczywiście sprawdzałam opakowanie 60 ml. Oczywiście dla wyjaśnienia w boxie została dołączona próbka tej wody toaletowej.
Kolejna rzecz, jaka zawsze mnie interesuje zamawiając boxa to jak wygląda termin przydatności produktów. Chyba każda z nas słyszała historię gdzie kosmetyki przyszły i są po terminie lub są z bardzo krótkim terminem. Dlatego zawsze to sprawdzam i cieszę się jak kosmetyki mają normalny czas przydatności.
SKINLITE termin przydatności do 30.10.2017 r.
DEBORAH MILANO nie znalazłam żadnych informacji.
BIOLAVEN termin przydatności do 07.2018 r.
VIS PLANTIS termin przydatności do 29.09.2018 r.
AUSSIE tutaj jest tylko podana data produkcji 02.2017 r.
PLAYBOY brak informacji.
Pomimo tego, że w tym roku kończy się ważność maseczki to jest to taki produkt, który bez problemu zostanie zużyty. Reszta kosmetyków ma dobry termin przydatności jedynie do czego mogę się jeszcze przyczepić to bark jakiejkolwiek daty na lakierze do paznokci. No, chyba że mam coś z oczami i po prostu jej nie zauważyłam.

Tak na koniec mam pytanie do Was 🙂
Który produkt najbardziej Was ciekawi ? 🙂
Czy lubicie boxowe posty ?

Pozdrawiam serdecznie :*

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *