Odkąd pamiętam borykam się z problematyczną skórą. Jej problem polega na tym, że nigdy nie wiadomo czego się można po niej spodziewać. Raz jest strasznie delikatna i podatna na podrażnienia, innym razem wrażliwa, a jeszcze innym razem wydaje się być normalna. Dodatkowo w czasie zimy i jesieni moja skóra jest strasznie przesuszona. Bez balsamowania moja skóra skrzypi przy najmniejszym dotyku. Różne kosmetyki z drogerii działają na nią mniej lub bardziej.
Dzisiaj nadszedł czas na wypróbowanie kosmetyków z apteki marki Amaderm, które otrzymałam w ramach współpracy z portalem Sukces jest Kobietą

Są to kosmetyki dermatologiczne dostępne wyłącznie w aptece. Skierowane są głównie do osób zmagających się z atopowym zapaleniem skóry oraz do osób mających problem z suchą skórą skłonną do podrażnień. Mój zestaw składa się z  balsamu nawilżającego, kremu nawilżającego, kremu regenerująco złuszczającemu, kremu nawilżająco regenerującemu oraz z chusteczką nawilżającym. Będąc jeszcze przed testami nie mogę Wam nic powiedzieć o działaniu, ale za to opowiem Wam coś o tych  kosmetykach.

Amaderm Balsam Nawilżający
Przeznaczony jest do codziennej ochrony przesuszonej, szorstkiej, wrażliwej i podrażnionej skóry całego ciała. Produkt ma za zadanie nawilżać, koić i regenerować naszą skórę. Ponadto przy regularnym stosowaniu producent zapewnia, że kondycja naszej skóry się poprawi.
W składzie balsamu znajdziemy miedzy innymi urea, sodium lactate, tocopherol, panthenol.

Amaderm Krem Nawilżająco – Regenerujący
Przeznaczony jest do skóry suchej, szorstkiej z tendencją do łuszczenia. Świetnie sprawdza się w takich miejscach jak łokcie, kolana, dłonie.  Przy regularnym stosowaniu preparat chroni przed nadmiernym wysuszeniem skóry. W składzie kremu znajdziemy miedzy innymi urea (15 %) , sodium lactate, panthenol

Amaderm Krem Regenerująco – Złuszczający
Przeznaczony jest do bardzo suchej, szorstkiej skóry stóp z tendencją do pękania. Stosując produkt codziennie, nasze stopy powinny być bardziej miękkie i wygładzone. Dodatkowo intensywne nawilżenie powinno zmniejszyć skłonności do pękania skóry pięt. W swoim składzie znajdziemy między innymi allantoin, sorbitol, panthenol, urea (30 %).     

Amaderm Krem Nawilżający
Przeznaczony jest do codziennego stosowania na skórę twarzy. Dzięki zawartości substancji nawilżających i łagodzących podrażnienia preparat doskonale nawilży skórę oraz przywróci jej miękkość.

Amaderm Chusteczki Nawilżająco Odświeżające
Produkt, który w zupełności mnie zaskoczył i sprawił, że nie potrafiłam się do niego dostać.

Prawie wszystkie produkty idealnie pasują do moich problemów. Chociaż pięty u mnie nie pękają to i tak mam strasznie szorstką skórę (śmiało moja pięta mogłaby robić za tarkę :D). Recenzje na blogu już niebawem się pojawią. Jestem ciekawa, który produkt Was najbardziej zainteresował…
Czy znacie produkty marki Amaderma ?