Nagroda w konkursie z okazji 5 urodzin Kontigo

Na początku października 2019 roku rozpoczął się konkurs z okazji 5 urodziny. Właśnie przez to wydarzenie drogeria Kontigo zorganizowała konkurs, który trwał miesiąc. Z założenia konkurs był banalnie prosty, w praktyce wyszło troszkę inaczej. Konkurs polegał na zdobyciu jak najlepszego wyniku w grze, w której piłeczką trzeba było zbić wszystkie pola. Na zdobycie jak największej liczby punktów mieliśmy trzy plansze i trzy życia. Później rozgrywka ulegała zmianie i mogliśmy grać do stracenia wszystkich żyć. Codziennie w konkursie kosmetyki wygrywały 3 osoby z największą liczbą punktów i 97 osób dostało kody rabatowe. Już od pierwszych dni zauważyłam, że osoby, które nie mogły wygrać, oskarżały drogerię o oszustwo. Prawda jest taka, że tego oszustwa w ogóle nie było. Kontigo zdarzyło się kilka drobnych potknięć, ale zamiast cieszyć się możliwością wygrania nagrody, to niektóre osoby wolały narzekać. Mogę powiedzieć, że przeszłam przez dwa rodzaje rozgrywki.

Zasady konkursu

Pierwsza rozgrywka to trzy plansze i trzy życia, tutaj najbardziej liczyło się szczęście. Jeśli wypadły Ci odpowiednie bonusy i w dobre miejsca kierowałaś piłeczkę, wtedy miałaś duże prawdopodobieństwo, że Twój wynik postawi Cię na podium. Mnie się to udało raz i z dwa razy i z 2 razy w ostatnich w momentach spadałam z podium. Rozgrywka trwała około 15 minut. Później pojawiła się rozgrywka zapętlona, póki nie skusiło się trzech żyć, było się w grze, to był prawdziwy rollercoaster, wiele godzin spędzonych na tej grze. Jednego dnia zdobyłam ponad 7000 punktów, weszłam na podium i już myślałem, że znowu wygram, ale wieczorem spojrzałam na wyniki i zobaczyłam, że podium zaczyna się od prawie 9 tysięcy punktów. Ta rozgrywka dała nam większe pole do popisu, ale też zabierała strasznie dużo czasu. To trochę straszne, ponieważ zamiast grać, można było zrobić coś bardziej produktywnego.

Konkurs przypadł mi do gustu jednak najbardziej podobała mi się pierwsza rozgrywka. Tak jak wcześniej wspomniałam, raz udało mi się wygrać nagrody o wartości 100 zł. Wygrane kosmetyki, które do mnie przyszły to była:

Wygrane kosmetyki w konkursie Kontigo

Maseczka w płachcie Koeko za 12,99 zł
Żel pod prysznic BioLove za 16,99 zł
Pianka do mycia twarzy All About Aloe za 19,99 zł, brak w sklepach
Matowy cień do powiek Affect 18,99 zł 
Dwa kosmetyki do makijażu Moon 100 M. Matowa pomadka i Błyszczyk do ust.

Każdy kosmetyk jest pełnowymiarowy, wartość nagród patrząc na cenę w sklepie to 100 zł i 94 gr, kosmetyki mają długi termin przydatności. Cieszę się, że udało mi się wygrać, nagrody są różnorodne. Niestety z kosmetyków do makijażu nie skorzystam. Jestem ciekawa czy ktoś, kto teraz mnie czyta, udało się wygrać ? Czy każdy dostawał takie same nagrody ? Co sądzicie o tym konkursie i nagrodach ? Czy któraś z was brała w nim udział, dajcie znać w komentarzach, przesyłam uściski i całuski Ada.

P.S. Chcesz jeszcze tutaj zostać zapraszam Cię do kolejnego wybranego przeze mnie wpisu. Wpis jest niespodzianką. Dowiesz się, o czym on jest klikając TU