Zdjęcie zbiorcze nowego zapachu od marka C-Thru Harmony Bliss

Wiosna już za rogiem warto na tę okazję zaopatrzyć się w nowy zapach od C-Thru Harmony Bliss

Myślę, że nikomu nie muszę przedstawiać marki C-Thru.
Każdy przynajmniej raz w raz w życiu miał z nią do czynienia.
Wiele lat na rynku sprawiło, że marka C-Thru towarzyszyła mi jako nastolatce. Do tej pory mam wielki sentyment do zapachu Black Beauty, którego nagminnie używałam jako nastolatka. Dzięki udziałowi w kampanii Streetcom mam okazję znów powrócić do marki C-Thru i ich nowego zapachu Harmony Bliss.

Zapach Harmony Bliss to harmonijne połączenie owocowych nut gruszki mandarynki i sorbetu truskawkowego, które w wyrafinowany sposób łączą się z aromatycznymi kwiatowymi zapachami płatków róży, magnolii i jaśminu, aby finalnie przejść w nuty drzewa kaszmirowego, bursztynu oraz białego piżma. Harmony Bliss to kobieca zmysłowość i radość na ścieżce życiowej równowagi. Tyle słowem od producenta.

Jeśli chodzi o mnie, to ja jestem pozbawiona szlachetnego nosa, który wyłapie po kolei każdą nutę zapachową. Nie znaczy to, że nie umiem rozróżnić zapachów na te ciężkie, kwiatowe, słodkie, orientalne czy orzeźwiające. W pięknym pastelowym pudełku przyszła do mnie cała seria zapachów C-thru Harmony Bliss.

Otrzymany zestaw składa się z:
Wody toaletowej 30 ml
Wody toaletowej 50 ml
Dezodorant 150 ml
Body fragrance z 75 ml

Każdy z tych produktów (oprócz małej wody toaletowej) od kilku dni używam cały czas. Pomimo tak krótkiego czasu doszłam do kilku wniosków. Woda toaletowa ma o wiele intensywniejszy zapach niż Body fragrance to nie jest minus, ponieważ jeśli chcesz poczuć przyjemny, ale delikatny zapach to lepiej sięgnąć po Body fragrence.
30 ml woda toaletowa idealnie sprawdzi się w podróży lub jako twój zapach do torebki.
Zapach utrzymuje się długo, chociaż po kilku godzinach zapach słabnie i pachnie inaczej niż na początku.

Harmony Bliss uniwersalny zapach na co dzień.

Harmony Bliss jest zapachem, który można powiedzieć, że jest uniwersalny. Śmiało, można go stosować idąc na randkę, do szkoły, do pracy, czy podczas zwykłego dnia, gdy siedząc w domu, w dresie chcemy się wyjątkowo poczuć. Nuty zapachowe tak są do siebie dobrane, że sprawiają, że osoba pachnąca tym zapachem czuję się zrelaksowana i wyjątkowa.
Oczywiście nie mogę zapomnieć o dezodorancie, który też jest z tej serii. Mnie on osobiście nie podpasował, ale dlatego, że wolę używać kulek pod pachę bez zapachowych. C-Thru Harmony Bliss jest zapachem przyjemnym dla nosa. Delikatnym lekko słodkim, ale nie męczącym. Warto się w niego zaopatrzyć.

Dodatkowo C-Thru wypuściło jeszcze kilka interesujących zapachów, z którymi warto się zapoznać, bo może trafić właśnie w twoje gusta. Tymczasem w dobie koronawirusa zachęcam was do siedzenia w domu. Zachęcam do robienia zakupów przez internet, najlepiej z dostawą do paczkomatu.
Nowe zapachy od C-Thru Harmony Bliss można dostać w tych miejscach KLIK KLIK KLIK

Trzymajcie się cieplutko do następnego.

Zdjęcie zbiorcze nowego zapachu od marka C-Thru Harmony Bliss

Psssst… Chcesz jeszcze tutaj zostać ? Zapraszam Cię do kolejnego wybranego przeze mnie wpisu . Wpis jest niespodzianką . Jesteś ciekawa kliknij TU