Tani Kalendarz adwentowy
Box,  Kosmetyki,  Lifestyle,  Święta

Tanie kalendarze adwentowe kosmetyczne do 100 zł

Już od kilku lat mocno interesuję się tematem kalendarzy adwentowych, bo lubię nie wiedzieć co znajdę w środku. Wiele z nich mi się podoba i większą część z tych kalendarzy chciałabym mieć.
Niestety ceny niektórych kalendarzy adwentowych przyprawiają o zawrót głowy i na razie pozostają w sferze moich marzeń. Dlatego dzisiejszy post jest poświęcony w 100% tanim kalendarzom adwentowym, których cena nie przekracza 100 zł.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami Zmile, cena 99 zł

Kalendarz adwentowy Inglot, cena 99 zł. Nie jestem pewna , czy jest to tegoroczny kalendarz, ponieważ jest na niego promocja aż 50 procent.

Tani mini kalendarz adwentowy Maybelline New York, cena 59 zł.

Technic 12 dniowy kalendarz adwentowy z kulami do kąpieli, cena 64,99 zł

Bomb Cosmetics kalendarz z produktami do kąpieli, cena 99 zł. Mam wrażenie, że ten kalendarz ma już kilka sezonów, w 2018 roku również o nim pisałam.

Tanie kalendarze adwentowe kosmetyczne do 100 zł

Beauty and Wellness kalendarz adwentowy, cena 96,90 zł. Słabo widoczna zawartość, ale tylko w jednym sklepie go widziałam.

Sunkissed 25 dniowy kalendarz adwentowy z kosmetykami, cena 74,99 zł. Kalendarz jest ze sklepu Kosmetyki z Ameryki, warto się tam bardziej rozejrzeć, bo jest tam, sporo tanich kalendarzy do 100 zł.

Tani kalendarz adwentowy z Allegro

Tak naprawdę ciężko jest znaleźć tanie kalendarze adwentowe z ciekawą zawartością. Bardzo często ich zawartość jest bardziej śmieciowa i bezużyteczna niż przydatna.
Szukając tanich kalendarzy, warto też zajrzeć na Allegro i tam poszukać pojedynczych sztuk lub kalendarzy, które u nas nie są dostępne.
Z takich bardziej interesujących tanich marek kalendarzowych polecam : Balea (kosmetyki z Rossmanna), Technic, Spa, Max&More. Pomimo tego, że kosmetyki są tanie nie są najgorszej jakości porównując je z ceną. Ostatnia marka jest dostępna stacjonarnie w sklepie Action, w którym można znaleźć ciekawe rzeczy w przystępnych cenach. Z Actiona mam jeden kalendarz i pokaże Wam go w następnym tygodniu.
Który z tych kalendarzy najbardziej przypadł Wam do gustu ? Na dzisiaj to już koniec trzymajcie się cieplutko 🙂

P.S. Spodobał ci się jakiś kalendarz, kliknij w zdjęcie i go kup.

Psst….. Przyjacielu chcesz jeszcze trochę tutaj zostać ? Serdecznie zapraszam Cię do kolejnego tajemniczego wpisu, który specjalnie dla Ciebie wybrałam, kliknij TU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *