TOP 5 Allegro
Allegro

TOP 5 Wielkanocne wianki z Allegro

Dekoracje Wielkanocne są piękne. Pastelowe kolory i nadchodząca wiosna sprawiają, że co roku muszę kupić albo zrobić jakąś ozdobę.

Bardzo często jednak brakuje mi czasu na zrobienie czegoś własnoręcznie. Wtedy przychodzi mi z pomocą platforma Allegro, gdzie jest tego tyle, że pół dnia potrafię siedzieć i szukać wymarzonego przedmiotu. Zawsze udaje mi się tam coś znaleźć 🙂 Śmiało mogę powiedzieć, że na Allegro robię najczęściej zakupy, dlatego też postanowiłam na blogu stworzyć serie z TOP 5 rzeczy na Allegro. Mam nadzieję, że ta seria się przyjmie i sami będziecie mi podsyłać pomysły na kolejne TOP 5

Jako że zbliża się Wielkanoc, zaczynamy serię od wielkanocnych wianków z Allegro. Od razu mówię, że wybór był naprawdę trudny i tak naprawdę bez problemu znalazłabym i dwadzieścia wianków.

Wianek w neutralnych kolorach, biel i zieleń coś wspaniałego i pasującego do wielu pomieszczeń. Dodatkowym atutem tego wianka jest dużo naturalnych rzeczy takich jak mech czy zieleninka.

TOP 1

Allegro wianki

Kolejna propozycja to wianek na wiklinowej białej podstawie. Tak jak poprzednik również w delikatnych kolorach. Bardzo podoba mi się tutaj, połączenie bieli i różu. Kwiatki pomimo tego, że są sztuczne, wyglądają dobrze. Dodatkowo atutem są zajączki z tym fantazyjnym zdobieniem.

TOP 2

Top 5 wianki
TOP 5 Wielkanocne wianki z Allegro

Następny wianek to istne dzieło sztuki. Dużo się na nim dzieje, ale mam wrażenie, że tutaj wszystko jest zaplanowane. Śmiało mogę stwierdzić, że ten wianek będzie również dobrze wyglądał po świętach.

TOP 3

Top 5 Allegro wianki

Jest to jeden z największych wianków z tej „TOP 5” listy. Zielona piękność z energetycznymi żółto – pomarańczowymi kwiatami. Dodatkowo ten ręcznie rzeźbiony zajączek sprawia, że jestem zakochana w tym wianku.

TOP 4

Top 5 Allegro wianki

Ostatni wianek to „żywy” bukszpan przeplatany wstążką. Wdzięczna roślina, która długo zachowuje swoje walory. Mój bukszpanowy wianek po roku wygląda równie dobrze co na początku, więc pewnie ten też będzie świetnie wyglądał.

TOP 5

wianki

Na koniec zostawiłam jeszcze bonusową rzecz, urocze figurki zajączków z jajeczkami. Jeden wygląda świetnie, a dwa tworzą kapitalny komplet.

BONUS

TOP 5 powoli dobiega końca, pamiętajcie, że przedstawione produkty są do kupienia na Allegro, a zdjęcia nie są moją własnością. Chcesz coś kupić kliknij link nad zdjęciem.

Co chętnie byście przygarnęli ? Może następne TOP 5 będzie z prezentami dla dzieci na zajączka ? Kochani mam nadzieję, że taki post Wam się podobał. Na dzisiaj to już tyle życzę Wam udanych zakupów.

TOP 5 Wielkanocne wianki z Allegro

TOP 5 Allegro

Tymczasem jeśli chcecie dalej ze mną zostać, to zapraszam was na kolejny niewiadomy post, który wybrałam specjalnie na tę okazję TU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *