Płatki od Yummer's

Jak szybkie śniadanie, to tylko płatki z mlekiem. Dzisiaj na tapetę wchodzą płatki od Yummer’s z Natsu i Dubielem.

Kto pamięta, jak w listopadzie w sklepach Biedronka pojawił się totalny hit, czyli płatki śniadaniowe Teamu X od Yummer’s. Każdy chciał zdobyć złoty bilet upoważniający do spotkania z Teamem X i zebrać wszystkie polaroidy z ulubionymi twórcami.

Napój Yummer's
Picie z Biedronki Dubiel
Yummer's napój Natsu

Gdy ostatnio zobaczyłam, że Biedronka znowu zaskoczyła, Musiałam po raz kolejny wybrać się do sklepu i kupić płatki od Yummer’s. Tym razem Yummer’s dodatkowo pod swoją marką wypuściło napoje gazowane w puszce, ale o tym później. Na Płatkach śniadaniowych Yummer’s pojawiły się dwie sławne osoby. Natsu i Dubiel osoby te są popularne wśród młodzieży. Na Płatkach możemy ich znaleźć w dwóch odsłonach Natsu reprezentuje płatki o smaku peanut butter a Dubiel czekoladowo-karmelowym. Jeden smak niestety jest taki sam jak przy płatkach Temu x. Graficznie opakowania wyglądają super i tak jak przy wcześniejszej wersji nie kojarzą się dwuznacznie. W środku niestety nie znajdziemy już złotego biletu, który upoważnia do spotkania ze sławną osobą, ale za to nadal są polaroidy. Dodatkowo każda postać ma ich aż 4. Mnie się pomysł z polaroidami strasznie podoba, chociaż wolałabym inną gwiazdę.
Jeśli chodzi o smak to marka Yummer’s się tutaj nie popisała, smak Natsu jest wcześniejszą kopią, a Dubiela, pomimo że reprezentuje ona nowy smak, to nadal jest on słaby i mało intensywny. Te płatki smakują jak te najtańsze płatki w sklepach. Nie są smaczne i to mnie bardzo denerwuje, bo płacąc za płatki 9.99, chciałoby się oprócz polaroida dostać smaczne płatki. Więc tutaj z przykrością stwierdzam, że marka poszła na łatwiznę.

Płatki śniadaniowe od Yummer’s
Płatki śniadaniowe Natsu i Dubiela
Płatki z Biedronki
chrupki do mleka

Oprócz płatków śniadaniowych Natsu i Dubiel znaleźli się jeszcze na puszkach napojów gazowanych. Puszka kosztuje ok. 3 zł i jest w dwóch odsłonach smakowych. Dubiel ma kolor żółty tropikalny, owocowy jego smak mi mniej smakował, chociaż nie był sztuczny. Bardzo mocno pachniał. Kolor napoju żywy i sam napój jest mocno gazowany. Natomiast w smaku Natsu się zakochałam poziomkowo gazowane szaleństwo, to smak, który trafia w moje gusta. Oczywiście tak jak poprzednik ładnie pachnie i jest mocno gazowany. Cena według mnie jest spoko. I gazowane napoje śmiało mogę Wam polecić

Zestaw Natsu
Zestaw Dubiela

Wpis ten miał się pojawić kilka miesięcy temu. Z jednej strony mogę powiedzieć, że jest on nie aktualny, ale z drugiej temat jest cały czas żywy. Już po raz trzeci w sklepach Biedronka pojawiły się płatki od Yummer’s. Tym razem na płatkach możemy zobaczyć Fagatę (o smaku waty cukrowej) oraz Fagatę i Dubiela (o smaku słonego karmelu). Pomimo że są to nowe smaki, tym razem odpuszczę sobie testy. Oczywiście jeśli Wy ich próbowaliście, to dajcie znać w komentarzach, jak ta nowa seria smakuje.