Dziennik Youtubera Nie ma lekko Marcus Emerson

Mamy to !!! Pojawiła się kolejna część dziennika Youtubera – Nie ma lekko autorstwa Marcusa Emersona.

Dziennik Youtubera powrócił z trzecim sezonem, pt. Nie ma lekko. Znowu spotykamy się z Davem i jego paczką przyjaciół. Na początku wszystko zapowiada się tak samo. Nadal jesteśmy w temacie pozyskiwania fanów i kręcenia zwariowanych filmików. Tym razem nasz bohater robi wszystko, aby zostać gwiazdą na Comic Conie. Jeśli czytaliście wcześniejsze części, to wiecie, że Dave często pakuje się w kłopoty i każde najprostsze zadanie staje się zwariowaną przygodą. Dodatkowo w tej części możemy bardziej poznać rodzinę Dava, czyli państwa Spancerów.

Tak naprawdę o fabule nie chcę już Wam więcej powiedzieć, żeby niechcący nie zdradzić za dużo. Ogólnie seria Dziennik YouTubera, to zbiór książek przygodowych, które swoją prostotą i dobrym pomysłem wciągają czytelnika do reszty. Bardzo dobrze wpasowują się w obecne standardy i panującą mode. Mogą być też swojego rodzaju drogowskazem dla młodych twórców, którzy tak jak Dave chcą być sławni, a nie wiedzą, że z tym się wiąże ciężka praca i spory wysiłek. Autor dzięki tej serii pokazuję zarówno plusy jak i minusy publikowania w sieci. Kolejnym plusem jest to, że dziennika Youtubera nie trzeba czytać chronologicznie, chociaż i tak twierdzę, że warto mieć w swoim zbiorze pełna serie.

Jeśli o mnie chodzi, to trzeci sezon nie zawiódł mnie, wręcz jeszcze bardziej polubiłam Dave i jego przyjaciół. Jeszcze bardziej nie mogę się doczekać kolejnych części. Uwielbiam to połączenie teksu, obrazków i komiksu. Autor miał świetny pomysł, seria idealnie nadaje się na prezent. Tutaj widzę tylko same plusy i polecam Wam Dziennik Youtubera z całego serduszka

Dziękuje Wydawnictwu Muza za książkę do recenzji.

Tutaj macie recenzję wcześniejszej części tej serii.