Wkrętośrubek w poszukiwaniu szczęścia Okładka książki Wkrętośrubek – w poszukiwaniu szczęścia Mariusz Kulma Tomasz Wiśniewski

Wyjątkowa książka o sympatycznym robociku, który poszukuje szczęścia.

Czym jest szczęście ? Niby takie proste pytanie, a jednak z odpowiedzią jest problem. Można by było się nad tym długo zastanawiać, ale w sumie, po co skoro ja mam dzisiaj dla Was wyjątkową książkę o szczęściu.

Gdzieś na złomowisku do życia budzi się wyjątkowy robot, który szuka odpowiedzi, na pytanie czym jest szczęście. W jego drodze do odpowiedzi towarzyszą mu różne zwierzątka i róża. Nasz dzielny robocik swoim nowym przyjaciołom pomaga, ale one też pomagają mu dowiedzieć się, czym jest szczęście. Gdy Wkrętośrubek dowiaduję się, że dla każdego szczęście jest czymś innym, postanawia dowiedzieć się, czym jest dla niego to uczucie.

Historia Wkrętośrubka jest pełna dobra, pomocy i przyjaźni. Autorzy książki opisują drogę do szczęścia w sposób magiczny i zrozumiały. Dzieło niesie w sobie przesłanie, które jest pięknie przekazane. Jest to propozycja idealna dla małych czytelników, trochę starszych, ale też i dorosłych. Ilustracje w książce są piękne, kolorowe, świetnie obrazują to co w danym momencie czytamy. Myślę, że tę książkę można trochę porównać do Małego Księcia.

Wkrętośrubek w poszukiwaniu szczęścia

Wkrętośrubek – w poszukiwaniu szczęścia – Mariusz Kulma, Tomasz Wiśniewski

Jeśli o mnie chodzi, to ja jest zakochana w tej twórczości, chciałabym, żeby nasz dzielny Wkrętośrubek wyruszył jeszcze w niejedną podróż. Książka jest świetna i idealnie sprawdzi się na prezent. Dla mnie jedynym minusem jest to, że wolałabym, aby była wydana w twardej oprawie.

Dziękuję autorom za książkę do recenzji, a wy więcej o Wkrętośrubku możecie przeczytać TUTAJ

P.S. Jeśli chcesz jeszcze coś ciekawego poczytać to zapraszam na tajemniczy post TU