Trzy seriale z Netflxa

W dobie epidemii gdzie do polepszenia sytuacji zalecane jest siedzenie w domu może w pewnym momencie zacząć nam się nudzić. Dlatego warto na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które zajmie nam czas. Takich zajęć może być wiele, ale ja dzisiaj do Was przychodzę z top 3 serialami z Netflixa, które są warte obejrzenia.

1 Spadajcie hejterzy !
Opis Netflixa : Miranda Sings chce odnieść wielki sukces i choć brakuje jej obycia, nadrabia to pewnością siebie. Zobacz jej nieco dziwaczny, ale bardzo zabawną podróż po sławę.

„Spadajcie hejterzy !” jest serialem, który nie jest dla każdego. Pierwsze odcinki to katorga, ponieważ postać Mirandy jest ciężka w odbiorze. Bohaterka jest narcystyczna, ekscentryczna, infantylna i nie ma żadnych talentów. Postać jej mocno denerwuje , oglądając ten serial, dopiero po kilku odcinkach moje zażenowanie zmieniło się w zadowolenie, a przedstawiona perypetie zaczęły mnie bawić. Serial „Spadajcie hejterzy !” ma tylko dwa sezony każdy odcinek trwa ok. 30 minut. Do obejrzenia mamy 16 odcinków. Jeśli komuś byłoby mało Mirandy Sings, to wpiszcie jej nazwę na YouTube i tam będzie jej kanał i nadal będziecie mogli cieszyć się jej postacią.

2. Bonding
Opis Netflixa : Pete pracuje jako kelner i z trudem wiąże koniec z końcem. Postanawia dorobić jako asystent swojej przyjaciółki Tiff, czyli nowojorskiej dominy o pseudonimie Pani May.

Bonding jest serialem śmiesznym, który w połączeniu z tematem BDSM daje historię wybuchową. Bohaterzy są sympatyczni, miło się ich ogląda. Żart jest specyficzny i tak jak przy wcześniejszej produkcji nie każdej osobie będzie on odpowiadał. Jest to serial, w którym czas się nie dłuży i z zaskoczeniem orientujemy się, że już oglądamy ostatni odcinek. Serial Bonding ma jeden sezon, są pogłoski, że ma powstać następny sezon. Do obejrzenia mamy 7 odcinków, każdy odcinek trwa nie więcej niż 20 minut.

3. After Life
Opis Netflixa: Zrzędliwa osobowość Tony’ego, którą on nazywa super mocą zaczyna doskwierać jego współpracownikom. Tymczasem w redakcji pojawia się nowa dziennikarka.

After Life jest serialem, który z jednej strony łapie za serce a z drugiej sprawia, że płaczesz ze śmiechu. Tony po śmieci żony traci sens życia. Jest destrukcyjny, opryskliwy, a zarazem szczery. Jego szczerość wobec innych jest brutalna i przez to sytuacje, które powstają, mogą bawić. Od pierwszych chwil ten serial mnie wciągnął. Finał drugiego sezonu jest mocny i sprawił, że płakałam jak bóbr (co rzadko mi się zdarza). Serial jest świetny, obejrzałam go w mig. Jak kiedyś pojawi się kolejny sezon, to zanim go obejrzę, to najpierw jeszcze raz obejrzę wcześniejsze sezony. To są moje plany na przyszłość a na chwilę obecną do obejrzenia mamy 2 sezony, każdy ma 6 odcinków, które trwają 30 minut.

Jaki ostatnio ciekawy serial obejrzeliście ?
Jeśli chcesz obejrzeć któryś z przedstawionych seriali kliknij w zdjęcie 🙂
Trzymajcie się cieplutko do następnego.

Trzy seriale z Netflxa

Hej przyjacielu chcesz jeszcze tutaj zostać ? Zapraszam Cię do kolejnego tajemniczego wpisu, który specjalnie dla Ciebie wybrałam, kliknij TU