Teddy Rose Miś z piankowych różyczek DIY

Moda na misia z różyczek trwa już od jakiegoś czasu. Taka ozdoba jest świetnym dekoracyjnym dodatkiem. Ładnie będzie wyglądać w salonie, sypialni, czy w innym pomieszczeniu. Teddy Rose jest uroczym prezentem dla bliskiej nam osoby. Oczywiście w internecie można kupić gotowce, ale jeśli chcesz spróbować swoich sił i wykonać go sama to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie.

Lista potrzebnych rzeczy do wykonania Teddy Rose

Przygotuj sobie potrzebne rzeczy i miejsce do pracy, następnie włącz pistolet do prądu i poczekaj, aż pistolet się nagrzeje. INFO: Pistolet jak i klej jest gorący, więc nie przestrasz się, że styropian troszkę się stopi (później nie będzie tego widać).

Rzeczy potrzebne do wykonania Teddy Rose

Gdy klej w pistolecie jest już gorący, możesz wziąć się za przyklejanie różyczek.
Sposobów na wyklejanie różyczek jest kilka, ale ja opiszę wam moją ulubioną metodę . Różyczki zacznij przyklejać w zgięciach misia. Staraj się nie robić pustych przestrzeni. Gdy wszystkie zgięcia są już wyklejone, możesz wziąć się za wyklejanie pustych przestrzeni. Zasada cały czas jest taka sama, różyczki przyklejamy ciasno jedna obok drugiej. Wyklejając misia, nie zapomnij o wyklejeniu jego dupki. Gdy miś jest cały wyklejony różyczkami, możemy już uważać go za skończonego.

Chyba że chcesz dodać kokardkę ze wstążki albo koraliki. Końcowe wykończenie zależy od twojej wizji. I tak po kilku godzinach dłubania mamy skończonego misia i zaoszczędzone pieniądze. Materiały głównie kupowałam na Aliexpress, chociaż na Allegro też są dostępne. Zrobienie całego misia kosztowało mnie 30 zł. Mam nadzieję, że mój pierwszy DIY Wam się podobał. Jak macie pomysły na następne DIY to dawajcie znać w komentarzach. Jeśli korzystacie z mojego DIY, to śmiało możecie się pochwalić swoimi misiami wysyłając mi na e-mail zdjęcia lub oznaczając mnie na Instagrami lub Facebooku. Trzymajcie się cieplutko do następnego…

Teddy Rose Miś z piankowych różyczek DIY


Pssst… Chcesz jeszcze tutaj zostać ? Zapraszam Cię do kolejnego wybranego przeze mnie wpisu. Wpis jest wielką niewiadomą, jesteś ciekawy kliknij TU.