PS I życzę Ci dużo miłości Wydanie zbiorcze

W ten magiczny czas pachnący pierniczkami i okryty wyjątkową aurą wszystko może się zdarzyć, bo święta rządzą się swoimi prawami. Kto wie, może w te święta to Tobie przytrafić się świąteczny cud. PS I życzę ci dużo miłości.

Co może się wydarzyć, kiedy dawno zaginiona kartka z życzeniami świątecznymi trafi wreszcie do adresata ? Czy zapisane na niej słowa mają taką moc, by zmienić czyjeś życie lub obudzić dawno zapomniane uczucia ? A może dzięki takiej kartce dopiero narodzić się miłość ?

Mistrzynie polskiej literatury obyczajowej przygotowały dla swoich czytelniczek najpiękniejsze opowieści o miłości, która narodziła się dzięki świątecznej kartce.

Jest to moja pierwsza świąteczna książka, w której jest zbiór opowiadań różnych autorek. Każda z ośmiu powieści ma cechy wspólne. W każdej historii występuje kartka z życzeniami, która zmienia życie bohaterów. Opowieści są pełne miłości, świątecznej atmosfery i zimowej aury. Czytając „PS I życzę ci dużo miłości” razem z bohaterami przeżywałam ten magiczny czas. Biorąc do ręki tę książkę, miałam wrażenie, że wchodzę do krainy, gdzie nie ma kłopotów i nic nie nie interesuje. Byłam tylko ja i osiem niezwykłych historii.

Jedne historie podobały mi się bardziej inne natomiast mniej. Przy dwóch uroniłam nawet łezkę. Kilka historii mogłoby trwać i trwać, bo ciągle było mi ich mało. Książkę czyta się ekspresowo, co mniej więcej 40 stron jest nowa zupełnie inna opowieść. Takie krótkie opowiadania są świetnym rozwiązaniem przy małej ilości czasu. Książka „PS I życzę ci dużo miłości” to pięknie wydana książka. Okładka ma piękne kolory, a dodatkowo na niej są gwiazdki, które pod światło mienią się, wygląda to obłędnie i jeszcze bardziej sprawia, że mamy do czynienia z wyjątkową książką. Świetnie się bawiłam, czytając tę książkę. Jeśli nie wiecie co kupić bliskim na święta lub Mikołajki, to jest to idealna propozycje na prezent. Dziękuję wydawnictwu Muza za książkę. 

PS I życzę Ci dużo miłości Wydanie zbiorcze
PS I życzę Ci dużo miłości – Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natasza Socha, Ilona Gołębiewska, Magda Knedler, Małgorzata Warda, Katarzyna Misiołek

Na dzisiaj to już koniec, ale nie martwcie się, bo już niedługo pojawią się nowe książkowe recenzję. Tymczasem jeśli chcecie dalej ze mną zostać, to zapraszam was na kolejny niewiadomy post, który wybrałam specjalnie na tę okazję.