Płatki śniadaniowe Team X

Śniadanie na wypasie z płatkami śniadaniowymi Teamu X.

Mówią, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Zgadzam się z tym stwierdzeniem, chociaż rzadko kiedy mam czas na przyrządzenie czegoś WOW. Strasznie nad tym ubolewam, ale niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć. Dlatego też gdy nie mam czasu na fajne śniadanie, przechodzę w tryb szybkiego śniadania i jem płatki z mlekiem. Ogólnie mam swoje ulubione płatki, ale jak się pewnie domyślacie, lubię też próbować nowych smaków.

Płatki śniadaniowe

Dzisiejsze płatki śniadaniowe to nowość od Teamu X. Team X, to grupka młodych ludzi, którzy nagrywają na YouTube, są bardzo sławni no i oprócz tego tworzą muzykę. Ogólnie aż tak dobrze nie znam bohaterów Teamu X i nie wiem kto i jak ma na imię. Więc w dzisiejszym wpisie skupie się wyłącznie na recenzji płatków śniadaniowych.

Płatki śniadaniowe z Team X pojawiły się w Biedronce w dwóch wersjach smakowych i kosztowały 9,99 za 300 g. Płatki są w tekturowym, solidnym pudełku więc stylem trochę przypominają amerykańskie płatki. Grafika zrobiona jest w starym stylu i z jednej strony ma to klimat lat 90, a z drugiej kojarzy mi się trochę z okładką filmów dla dorosłych.

Team X zdjęcia
Złoty bilet

Pierwsza wersja dziewczyn, jest o smaku kokosowym, pudełko ma piękny różowy kolor (uwielbiam różowy). Z przodu mamy zdjęcie grupowe dziewczyn z Teamu X a z tyłu dwie super niespodzianki dla fanów. Po pierwsze w pudełku oprócz płatków można znaleźć dziecięce zdjęcie jednej z 12 osób z Teamu X. Drugą niespodzianką jest to, że gdzieś tam w czterech pudełkach płatków kryją się złote bilety, które upoważniają do spędzenia jednego dnia z Teamem X. Powiem szczerze, że dla fanów jest to prawdziwa gratka i nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jak te osoby będą się cieszyć.

płatki dziewczyny
Płatki śniadaniowe z Team X

Wracając do płatków, płatki dziewczyn są w różowo-białym kolorze, ich kulki są większe niż chłopaków. A jeśli chodzi o smak, to kokos jest wyczuwalny tylko w jednym kolorze. Ogólnie smak jest dobry, chociaż posmak kokosa strasznie szybko znika i zastępuje go standardowy smak płatków.

Jeśli chodzi o wersję z chłopakami na zdjęciu. To u nich jest ta sama informacja z tyłu opakowania co u dziewczyn. Ich płatki są o smaku peanat butter. Kulik są w dwóch kolorach. Tutaj smak masła orzechowego jest wyraźniejszy i nie jest sztuczny. Smakują dobrze, ale jeśli chodzi o moje preferencje to wolę płatki dziewczyn.

Płatki śniadaniowe chłopaki

Ogólnie jest to ciekawa nowość. Fajnie wykonana, cena nie jest niska, ale patrząc na wykonanie i ogólny całokształt to też nie jest wygórowana. Jestem ciekawa czy coś jeszcze pojawi się w sklepach do jedzenia z Teamu X. Patrząc na to, że byłam w trzech Biedronkach, to sądzę, że jest to produkt, który tak szybko znika jak lody Ekipy. A jeśli o Ekipie mowa to chcecie recenzje napojów bądź lodów ekipy ?

Team X koko peanut butter

Na dzisiaj to już koniec. Ciekawa jestem, co wy sądzicie o płatkach śniadaniowych Teamu X ? Czy w Waszych Biedronkach też się one pojawiły ? No i na koniec zostawiłam najważniejsze pytanie, jedząc płatki, najpierw do miski wsypujecie płatki czy wlewasz mleko Dajcie znać w komentarzach, co chcecie, abym jeszcze zrecenzowała?

Płatki śniadaniowe Team X

Tak jeszcze na koniec chciałam powiedzieć, że jeśli lubicie rękodzieło to zapraszam na mojego FB (udostępniam tam swoje rzeczy i miło mi będzie jak zostawicie po sobie komentarz, czy cos)

Chcesz tutaj jeszcze chwilę zostać, to świetnie. W takim razie zapraszam Cię do kolejnego tajemniczego wpisu, który wybrałam specjalnie na tę okazję KLIK.