Kristen Callihan - Niegrzeczny Manager - Recenzja książki
Ostatnio miałam możliwość przeczytania nowej książki autorstwa Kristen Callihan pt. „Niegrzeczny Manager”. Już sam tytuł może nam wskazywać, że książka może mieć bujną treść. Ale jak to mówią, nie oceniaj książki po okładce, więc nie oceniam 🙂

Gabriel „Scottie” Scott, manager największej kapeli rockowej na świecie, jest człowiekiem chłodnym i zdystansowanym, który wymaga perfekcji od wszystkich, również od siebie. W czasie lotu do Londynu poznaje fotografkę, Sophie Darling, która leci na rozmowę o pracę. Dziewczyna siedzi obok niego i działa Scottiemu na nerwy.
On – cholernie seksowny drań z dużym… ego.
Ona – zwykła dziewczyna, która za dużo gada.
Doprawdy trudno o większe niedopasowanie niż tych dwoje.

Po kilku godzinach dyskusji i innych niespodziewanych zdarzeń rozstają się z wyrazami szacunku i przekonaniem, że już nigdy więcej się nie zobaczą.

Gdy okazuje się, że pracodawcą, z którym dziewczyna ma umówione spotkanie, jest właśnie Scottie, a kandydat na stanowisko oficjalnego fotografa jego zespołu to panna Darling, oboje przeżywają szok.

Czy elektryzująca namiętność ma szansę przerodzić się w prawdziwą miłość ? Z każdym dniem napięcie między nimi narasta…

Główny bohater Gabriel Scott jest managerem zespołu Kill John.
Jego najbliższą rodziną jest zespół. Jest wiecznie zapracowany, perfekcyjny i wszędzie dąży w biegu. Nagle w jego życiu pojawia się Sophie Darling. 
Jest jego przeciwieństwem, jest gadatliwa, śmiała, pyskata. Odpowiada mu szczerze, aż do bólu. Wkoło siebie nosi chaos, ma twardy charakter. 
Jest fotografką i dostaje zlecenie, gdzie nie podano jej żadnych szczegółów. Ich znajomość rozpoczyna się w samolocie.. 
Jakie są dalsze losy tej dwójki różnych bohaterów? 
Tego musicie dowiedzieć się sami. 

Cytat z książki Niegrzeczny Manager
Niegrzeczny Manager – Kristen Callihan – Recenzja

Mogę wam zdradzić, że książkę czyta się bardzo szybko, dosłownie się ją wchłania. Ich relacje są pełne emocji, czuć między bohaterami silne porządnie, które dopiero w drugiej połowie książki daje swój upust.
Jeśli chodzi o sceny erotyczna, to autorka opisała je w tak zmysłowy sposób, że możemy je sobie dokładnie wyobrazić. Oczywiście oprócz gorącego romansu nie obeszło się bez ciętych ripost, bo co to za książka bez humoru?
Czy każda książka kończy się miłosnym zakończeniem? 
Czy jest to miłość, o którą bohaterowie będą walczyć?
Aby się o tym dowiedzieć, koniecznie przeczytajcie tę książkę, bo ja z czystym sumieniem Wam ją polecam. Jest idealna na zimowe wieczory i nie tylko.

Dziękuje wydawnictwu za egzemplarz.

P.S. Fani „Niegrzecznych” na stronie wydawnictwa Muza w zapowiedziach pojawiła się trzecia część niegrzecznej serii (Niegrzeczny Rockman). Jak się tylko coś więcej dowiem kiedy premiera, to dam Wam znać. Ja już nie mogę się doczekać a wy ?

Kristen Callihan - Niegrzeczny Manager - Recenzja książki
Kristen Callihan – Niegrzeczny Manager

Tymczasem jeśli chcecie dalej ze mną zostać, to zapraszam was na kolejny niewiadomy post, który wybrałam specjalnie na okazję.